Johnny Depp:

28. října 2012 v 18:36 | Verča |  Herci
Věk:49
Narození:9.6.1963,Owensboro,Kentucky,USA
Znamení:Blíženci
Výška:178 cm

Životopis:

Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Daniela Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.
Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho. Co se týče Johnnyho kapely The Kids, tak jsou stále úspěšní a občas uspořádají koncert i dnes.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu 21 Jump Street. Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever" (opilec navždy). Johnny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě. Ve 20 letech se oženil s filmovou maskérkou Lori Anne Allyson, ale o dva roky později se rozvedli. Také nějakou dobu žil s Jeniffer Grey.
Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec a jeho velký přítel River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat. O několik let později klub prodal.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave"), který natočil společně se svým bratrem Dannym. Tento film nejen režíroval, ale hrál i hlavní roli a podílel se na scénáři. Do vedlejších rolí obsadil např. Iggyho Poppa nebo Marlona Branda. V roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace v Paříži "Man Ray".
Johnny Depp byl mnohokrát označen v různých anketách za nejpřitažlivějšího muže světa. Často předběhl Brada Pitta, George Clooneyho nebo Roberta Pattinsona. I když se pořadí neustále mění, tak Depp je jeden z mála který neklesá dolů a nestoupá nahoru ale drží se stále mezi prvními příčkami. K tomu že je jeden z nejúspěšnějších, přispěl nejen fakt že vypadá na svůj věk stále velmi dobře a je zároveň vynikajícím hercem, ale i to že je to rodinný typ a jeho partnerka Vanessa Paradis a jejich děti jsou pro něj vždy na prvním místě.

Johnny má dvě děti, dceru a syna. Dne 27. května 1999 se mu v 8:25 večer nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho životní partnerka je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. Vanessa Paradis je ve Francii velmi oblíbená, vydala mnoho desek za které doslata několik cen. Johnny s ní na několika albech spolupracoval - namaloval jí přední obal alba Divinidylle (2007) a ze stejného alba režíroval její videoklip k písni L´incendie, kde se také objevil. Z jejího dalšího alba Il y a (2009) režíroval klip k písni Il y a, a opět v něm vystupoval a nejen on, ale dokonce se tam ukázaly i jejich dvě děti. Podílel se i na jejích starších deskách. S Johnnym Deppem žije Vanessa od roku 1998 a jsou pokládáni za nejzamilovanější pár Hollywoodu. Johnny s Vanessou neměli nikdy svatbu - prohlásili že to považují za zbytečné, že papír na lásku nepotřebují.
Každoroční spekulace o jejich svatbě vyvracejí a podle jejich přátel jsou stále zamilovaní jako první den.

S Vanessou žije Johnny ve Francii, i když mají i domy v Los Angeles, v Londýně, v Paříži, spoluvlastní restauraci v Paříži a vlastní ostrov v Karibiku, kam jezdí s dětmi na dovolenou. Když byly jejich dcerce Lily-Rose 3 roky, tak se jejich rodina rozrostla o dalšího člena. Dne 9. dubna 2002 se jim v 1:30 v noci narodil syn, který se jmenuje po svém otci, tedy John Christopher Depp III, ale říkají mu Jack. Obě jména svých dětí si nechal Johnny vytetovat na tělo, nápis : "Lily-Rose" má vytetovaný na hrudi u srdce a: "Jack" má na levé ruce pod letícím vrabčákem (vzpomínka na Piráty z Karibiku).

Zatímco ostatní hollywoodské hvězdy prodávají fotografie svých dětí za miliony dolarů, Johnny a Vanessa se k podobným praktikám nikdy nesnížili. Děti se snaží před novináři chránit a Johnny Depp se nechal slyšet, že jestli někdy nachytá nějakého paparazziho jak fotí jeho děti, tak bude paparazzi velice litovat - koneckonců v minulosti byl Depp za napadení dotěrného paparazziho několikrát zatčen. Soukromí svých dětí si pár velmi střeží.
19. listopadu 1999 Johnny Depp přijal svou hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy.
V roce 2001 se Depp objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače. Ve stejném roce předvedl výborný výkon ve filmu Kokain (2001), kde hrál drogového pašeráka George Juunga. S režisérem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku - Piráti z Karibiku: Na konci světa.

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze. V roce 2005 si zahrál excentrického majitele čokoládovny Willyho Wonku, ve filmu Tima Burtona, Karlík a továrna na čokoládu. Velmi úspěšný byl i Johnnyho další film, muzikálový horor:Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, za ketrý byl nominován na Oscara a získal Zlatý Globus. Film režíroval opět Tim Burton, a co se týče spolupráce Tima a Johnnyho, tak kromě toho, že je pojí dlouholeté přátelství, spolu natočili už šest filmů a točí další. Johnnyho další filmy jsou Veřejní nepřátelé (2009), kde si zahrál gangstera Johna Dillingera, Alenka v říši divů (2010), kde měl malou roličku Kloboučníka - opět režie Tima Burtona a film Imaginarium of Dr. Parnassus, kde nahradil zesnulého herce Heatha Ledgera.

Johnnyho další film kde si zahrál hlavní roli je Rumový deník (2009). Johnny Depp v mnoha rozhovorech prohlásil, že by si přál v 50 letech s natáčením skončit a věnovat se rodině. V roce 2009 ho časopis People vyhlásil Nejpřitažlivějším žijícím mužem planety. Tento titul získal už podruhé, poprvé to bylo v roce 2003.
V roce 2010 Johnny už poněkolikáté získal cenu People's Choice Awards. I když zvítězila Twilight sága: Nový měsíc, tak největší potlesk v losangelské aréně Nokia Theatre během předávání cen slyšel právě Johnny. Za uplynulých deset let od diváků dostal vůbec nejvíc hlasů, a stal se tak nejoblíbenějším hercem desetiletí. Při předávání Johnny Depp poděkoval divákům a podotkl, že jsou "jediným důvodem, proč tu kdokoliv z nás dnes stojí na pódiu".
Po Burtonově Alence v říši divů 3D, která se stala podle očekávání kasovním trhákem, Depp natáčí další film kde hraje hlavní roli spolu s Angelinou Jolie - Turista (The Tourist). Film se natáčel v Benátkách. Film vstoupil do českých kin v lednu 2011. Po Turistovi se Johnny

V současné době se pracovalo na velkolepém pokračování úspěšných Pirátů z Karibiku 4: Na vlnách podivna. Johnny si tu jako Jack Sparrow zahrál s herečkou Penelope Cruz, se kteru už spolupracoval na filmu Kokain. Film však už nerežíroval Gore Verbinski, jako předchozí díly, ale Rob Marshal.
Kromě Pirátů Depp pracuje na animovaném filmu Rango. Seznámíme se tam s hlavním hrdinou
Rangem (=Johnny Depp). Režie se ujal Gore Verbinski (Piráti z Karibiku) a produkce sám Johnny Depp.

V roce 2010 byl Johnny Depp nominovaný hned několikrát jak na Golden Globe Awards, tak na Oscars. Nominace získal za filmy Cizinec a Alenka v říši divů.

Fotky:
 


Komentáře

Zobrazit vše (471)
Zobrazit starší komentáře

401 KeithZindy KeithZindy | E-mail | Web | 3. října 2018 v 21:06 | Reagovat

CFD Providers are adjusting to regulatory changes
http://ninak.bloggplatsen.se/2018/10/03/11566035-cfd-providers-are-adjusting-to-regulatory-changes/ - Show more!

402 DavidYF DavidYF | E-mail | Web | 4. října 2018 v 2:02 | Reagovat

<a href=http://trcwl.us/>http://trcwl.us/</a> edgeniachign

403 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:44 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=http://help-medcenter.com.ru/spravki\spravka-formy-405.html>купить больничный лист задним</a>

404 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:44 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=http://help-medcenter.com.ru/spravki\spravka-formy-405.html>купить больничный лист задним</a>

405 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:44 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=http://help-medcenter.com.ru/spravki\spravka-formy-405.html>купить больничный лист задним</a>

406 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:45 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=http://help-medcenter.com.ru/spravki\spravka-formy-405.html>купить больничный лист задним</a>

407 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 12:45 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=http://help-medcenter.com.ru/spravki\spravka-formy-405.html>купить больничный лист задним</a>

408 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 14:09 | Reagovat

Как оформить больничный лист без болезни

<a href=http://help-medcenter.com.ru/centralinyj-administrativnyj-okrug.html>купить больничный лист  Москве задним</a>

409 Sergioboype Sergioboype | E-mail | Web | 4. října 2018 v 15:20 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=http://help-medcenter.com.ru/analizy\analiz-mochi.html>где купить больничный лист задним числом</a>

410 IsiahNah IsiahNah | E-mail | Web | 4. října 2018 v 19:49 | Reagovat

<a href=http://glczd.us/>http://glczd.us/</a> edgeniachign

411 Tommysok Tommysok | E-mail | Web | 4. října 2018 v 23:59 | Reagovat

USAUK <a href="http://bestanabolsupl.com/">Clenbuterol for sale</a> muscle

412 OliverGrone OliverGrone | E-mail | Web | 5. října 2018 v 8:17 | Reagovat

ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ СТАРАЯ КУПАВНА

<a href=http://samgruzshelkovo.ru/gruzchiki-po-moskve-i-moskovskoy-oblasti>Грузчики по Москве и Московской Области</a>

413 Richardalumb Richardalumb | E-mail | Web | 5. října 2018 v 14:09 | Reagovat

More info: https://www.flytyingbug.com/threads/http-bestanabolsupl-com.25436/  online

414 Franciscef Franciscef | E-mail | Web | 5. října 2018 v 23:43 | Reagovat

<a href=http://ordercialisjlp.com/daily-dosage-of-cialis/>http://ordercialisjlp.com/daily-dosage-of-cialis/</a> edgeniachign

415 MSColby MSColby | E-mail | Web | 6. října 2018 v 4:10 | Reagovat

<a href=http://wtczo.us/what-is-fioricet/>http://wtczo.us/what-is-fioricet/</a> edgeniachign

416 GJEdwin GJEdwin | E-mail | Web | 6. října 2018 v 6:20 | Reagovat

<a href=http://top10kaufen.eu/product-category/kuchengerate/>http://top10kaufen.eu/product-category/kuchengerate/</a> edgeniachign

417 JamesUnatt JamesUnatt | E-mail | Web | 7. října 2018 v 19:33 | Reagovat

More info: https://communities.sas.com/t5/user/viewprofilepage/user-id/238824  store

418 CalvinFlisa CalvinFlisa | E-mail | Web | 7. října 2018 v 22:41 | Reagovat

More info: https://www.scca.com/users/6839836  store

419 CFLonnie CFLonnie | E-mail | Web | 8. října 2018 v 0:54 | Reagovat

<a href=http://medxr.com/klonopin/what-is-generic-klonopin/>http://medxr.com/klonopin/what-is-generic-klonopin/</a> edgeniachign

420 FMTimothy FMTimothy | E-mail | Web | 8. října 2018 v 18:25 | Reagovat

<a href=http://wtczo.us/>http://wtczo.us/</a> edgeniachign

421 JohnCI JohnCI | E-mail | Web | 8. října 2018 v 21:04 | Reagovat

<a href=http://trcwl.us/struggling-with-an-adipex-addiction/>http://trcwl.us/struggling-with-an-adipex-addiction/</a> edgeniachign

422 JessieKeype JessieKeype | E-mail | Web | 8. října 2018 v 21:20 | Reagovat

More info: http://bestanabolsupl.com/  online

423 nstiaSew nstiaSew | E-mail | 8. října 2018 v 21:31 | Reagovat

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

424 WilliamRoaws WilliamRoaws | E-mail | Web | 9. října 2018 v 2:44 | Reagovat

<a href=http://clomidrx.com/clomid/what-is-generic-clomid/>http://clomidrx.com/clomid/what-is-generic-clomid/</a> edgeniachign

425 DavidMeree DavidMeree | E-mail | Web | 9. října 2018 v 6:08 | Reagovat

VIDEOS PORNO GRATIS DE INTERRACIALES CON ASIATICAS
Cachonda colegiala rubia
Muchacha con chongo le come la pinga a su chavo
https://servaporno.com/video/una-joven-es-enculada-por-un-hombre-mas-mayor/ Una joven es enculada por un hombre mГЎs mayor - Serviporno.com
Rubia madura increГ­ble folla por dinero
Sensational Kayo in mind blowing pussy toy poking voyeur scene
Hot Chick Finger selbst in der Küche

426 Sergey Sergey | E-mail | 9. října 2018 v 12:46 | Reagovat

Доброго времени!
Оптимизатор загнал сайт под фильтр поисковых систем и исчез((
Связь с ним потеряна.
Судя по отчетам, он покупал у вас ссылку на сайт http://bestbookclub.ru/ - удалите пожалуйста купленную ссылку. Пытаемся выйти из под фильтра. Спасибо!

427 EKTony EKTony | E-mail | Web | 9. října 2018 v 19:31 | Reagovat

<a href=http://nutritioninpill.com/order-cheap-valium-online/>http://nutritioninpill.com/order-cheap-valium-online/</a> edgeniachign

428 RicardoGef RicardoGef | E-mail | Web | 9. října 2018 v 21:06 | Reagovat

<a href=http://allzone.eu/is-online-prescription-for-valium-valid/>http://allzone.eu/is-online-prescription-for-valium-valid/</a> edgeniachign

429 EverettGinny EverettGinny | E-mail | Web | 10. října 2018 v 0:14 | Reagovat

More info: https://lookbook.nu/user/6538552-Bd79cfc214  site

430 HQJames HQJames | E-mail | Web | 10. října 2018 v 1:17 | Reagovat

<a href=http://allzone.eu/online-doctor-prescription-for-valium/>http://allzone.eu/online-doctor-prescription-for-valium/</a> edgeniachign

431 StasKniny StasKniny | E-mail | Web | 10. října 2018 v 5:34 | Reagovat

Прошлой ночью познавал материалы инета, при этом к своему удивлению открыл прекрасный сайт. Вот смотрите: <a href=https://allaboutpussy.info/>Женские киски тут</a> . Для моих близких этот сайт произвел хорошее впечатление. До свидания!

432 CarlosLoK CarlosLoK | E-mail | Web | 10. října 2018 v 15:22 | Reagovat

<a href=http://enavody.eu/how-do-i-buy-zolpidem-online-overnight-delivery/>http://enavody.eu/how-do-i-buy-zolpidem-online-overnight-delivery/</a> edgeniachign

433 MariaCon MariaCon | E-mail | Web | 10. října 2018 v 18:01 | Reagovat

<a href=http://medieval.spakes-ru.host/cat-page17/1043-Mobilnyy-sayt-spakes-ru.html>Мобильный сайт спакес ру</a>

434 Andrewlof Andrewlof | E-mail | Web | 10. října 2018 v 22:54 | Reagovat

More info: https://www.mobypicture.com/user/bd79cfc214  share

435 EmmittVW EmmittVW | E-mail | Web | 11. října 2018 v 0:52 | Reagovat

<a href=http://ujwwi.us/is-naprosyn-price-high/>http://ujwwi.us/is-naprosyn-price-high/</a> edgeniachign

436 JamesFlose JamesFlose | E-mail | Web | 11. října 2018 v 1:38 | Reagovat

<a href=http://sgzmp.us/how-is-codeine-used/>http://sgzmp.us/how-is-codeine-used/</a> edgeniachign

437 Davidrep Davidrep | E-mail | Web | 11. října 2018 v 10:32 | Reagovat

<a href=http://sjvel.us/how-long-does-klonopin-stay-in-your-system/>http://sjvel.us/how-long-does-klonopin-stay-in-your-system/</a> edgeniachign

438 Raymondmof Raymondmof | E-mail | 11. října 2018 v 22:04 | Reagovat

http://www.laworldgame.com/?p=1386

439 TarasMycle TarasMycle | E-mail | Web | 12. října 2018 v 18:48 | Reagovat

На днях серфил данные инета, при этом к своему восторгу заметил поучительный вебсайт. Вот он: <a href=http://vzlomchik.com/shpion_whatsapp.html>Шпион сообщений WhatsApp</a> . Для меня этот ресурс произвел радостное впечатление. Успехов всем!

440 BryaMfak BryaMfak | E-mail | Web | 14. října 2018 v 22:59 | Reagovat

<a href=http://bibletalks.inf.ua>Христианский сайт Разговор с Библией</a>
Заходите ВСЕ! Я сам сделал этот сайт, чтобы ВСЕ смогли узнать чтобы-то новое о нашем создателе
Приглашаю всех христиан и не только.
Мой партнер интернет магазин СанМебель,где можно<a href=http://sunmebel.ltd.ua>купить угловой компьютерный стол в Киеве и Украине</a>

441 KVVern KVVern | E-mail | Web | 15. října 2018 v 19:27 | Reagovat

<a href=http://yiglt.us/>http://yiglt.us/</a> edgeniachign

442 comprar viagra comprar viagra | E-mail | Web | 15. října 2018 v 20:16 | Reagovat

La principal ventaja de Cialis respecto de la Viagra es la duración. La Viagra funciona durante 4 horas, y por lo tanto siempre debe ser tomada antes del sexo. Para muchos varones es todo un dilema acudir a buscar el tratamiento adecuado para mejorar esta incapacidad que definitivamente tiene solución conforme se han demostrado en la mayoría de varones que al comprar viagra han recuperado su vida sexual obteniendo erecciones realmente satisfactoria.
<a href="http://comprarviagragenerico.com/">Comprar viagra genérico</a>

443 Tarascix Tarascix | E-mail | 15. října 2018 v 23:48 | Reagovat

Генеральный директор ТОО «Камал Ойл» Абай Камалов о своей работе.
ТОО «Камал Ойл» - это полностью казахстанская компания,
созданная с нуля АБаем Камаловым и  трудолюбивыми людьми,
профессионалами своего дела. Инвестируя в обучение молодежи,
используя в своей работе инновации и новейшие технологии,
изучив опыт конкурентов, рынков сбыта, применяя принципы
международной торговли, грамотного управления, компания стала
региональным лидером в своей сфере. Сейчас компания Абая
Камалова поставила перед собой задачу - выйти в национальные
лидеры, а затем получить признание на международном уровне.

444 Tarascix Tarascix | E-mail | 16. října 2018 v 0:18 | Reagovat

ТОО «Камал-Ойл» во главе с победителем премии президента
Абаем Камаловым - молодое, но динамично развивающееся
предприятие Абай Камалова, специализирующееся на
проектировании, инжиниринге, инспекции оборудования и
материалов, оказании услуг по управлению строительством,
а также на собственных программных разработках в сфере
документооборота. Абай Камалов

445 Davidjem Davidjem | E-mail | Web | 16. října 2018 v 19:27 | Reagovat

Кому нужно офрмить больничный лист обращайтесь

<a href=https://dr-pills.ru/balashikha.html>купить больничный лист задним числом недорого больничный Москва</a>

446 JasonFE JasonFE | E-mail | Web | 16. října 2018 v 22:39 | Reagovat

<a href=http://xrtrt.us/purchase-provigil-online/>http://xrtrt.us/purchase-provigil-online/</a> edgeniachign

447 Yaroslavged Yaroslavged | E-mail | Web | 16. října 2018 v 23:35 | Reagovat

Три дня назад изучал материалы сети, и неожиданно к своему восторгу увидел красивый вебсайт. Вот: <a href=https://kwork.ru/marketing/226640/60-bezankornykh-ssylok-s-russkikh-forumov-kraud-marketing?ref=370510>Крауд маркетинг</a> . Для моих близких данный сайт произвел хорошее впечатление. Пока!

448 DavidJealm DavidJealm | E-mail | Web | Středa v 2:10 | Reagovat

<a href=http://pfege.us/>http://pfege.us/</a> edgeniachign

449 charlened charlened | E-mail | Web | Čtvrtek v 16:39 | Reagovat

I’m an expert writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several associations whose goal is to help people solve problems.
I love traveling and have visited several places in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My works are available in several parts of the world. And I’m currently working with service providers that help people save time. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a writer.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their writing problems and I accept. I find pleasure in assisting them to solve their problems as a professional.

Academic Writer – Charlene Dickens - <http>//www.rathishyam.com/]Rathishyam Band

450 JohnOZ JohnOZ | E-mail | Web | Čtvrtek v 23:05 | Reagovat

<a href=http://xxcti.us/who-should-use-paxil/>http://xxcti.us/who-should-use-paxil/</a> edgeniachign

451 warrenbl warrenbl | E-mail | Web | Pátek v 4:03 | Reagovat

Hey guys, I am Warren a professional in report writing.

I enjoy solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for decades now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several projects that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My passion has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing academic papers and have helped people from countries like Mexico.
I work with a company whose mission is to provide quality writing and make people happy. In fact, many students come to me for professional help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Academic writer - Warren Blundell - <a href=http://www.ravennacalcio.com/>Ravennacalcio</a> Corps

452 Robertkef Robertkef | E-mail | Web | Pátek v 5:44 | Reagovat

<a href=http://ikknh.us/is-accutane-addictive/>http://ikknh.us/is-accutane-addictive/</a> edgeniachign

453 comprar viagra comprar viagra | E-mail | Web | Pátek v 14:07 | Reagovat

El ingrediente activo que fue diseñada originalmente para tratar la hipertensión arterial pulmonar se formuló de una manera muy particular para solucionar la disfunción eréctil...
http://www.comprarviagra.estranky.cz/clanky/comprar-viagra.html

454 Joshuateape Joshuateape | E-mail | Web | Pátek v 15:35 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

455 RichardLar RichardLar | E-mail | Web | Pátek v 15:37 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組   http://tw-seo.com/

456 DennisGor DennisGor | E-mail | Web | Pátek v 16:46 | Reagovat

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

457 Albertoken Albertoken | E-mail | Pátek v 17:11 | Reagovat

Форексшабер – брокер, предоставляющий свои услуги на рынках форекс и бинарных опционах. В целом компанию трудно назвать мошенником, ведь они функционируют достаточно давно и предоставляют качественные условия для торговли на обоих рынках. Более того, компания регулируется РИМАН и ТРАВК, что также повышает вексель доверия со стороны клиентов и «гостей» платформы.

Однако детальный анализ и обзор на компанию позволил понять, откуда же столько негативных отзывов о Форексшабер касаемо менеджеров, вывода средств и общего предоставления услуг.

Заведомо стоит отметить, что представительства компании есть в каждом крупном городе России, и это их несомненный плюс, однако следующие найденные проблемы их автоматически относят к «мошенникам», хотя к самой платформе и оснащению сайта претензий объективных найти не удалось.
Вся мошенническая деятельность упирается в «подготовку» трейдеров от новичка к гуру торговли за один месяц. Каждый согласится с тем, что месяца явно недостаточно для того, чтобы стать гуру, но приятные лозунги, привлечение очень популярных аналитиков, о которых, если к слову, никто не знает, и, естественно, космическая статистика доходов, делают своё дело – клиент в итоге соглашается на прохождение обучения, которое стоит 100$ с одного человека. Предположим, решили вы с женой стать успешными и независимыми, и при этом ничего не делать. Будьте добры сразу же 200$. Клиентов, к слову, всегда находится более чем достаточно.
Стоит отметить, что данная программа обучения имеется в свободном доступе и абсолютно бесплатная, поэтому компания решила побыть обычным посредником между информацией, которая создавала не она, и клиентом, чтобы в итоге заработать денег.
Теперь о рекламной деятельности компании. Её обилие подталкивает на то, что трейдеры после какого-то количества времени покидают брокера по ряду причин, и это неудивительно;
Что касается аналитики, то здесь также есть ряд вопросов. Проведя статистику ставок и вхождений на рынок с аналитикой за прошлый месяц, нашим трейдерам удалось найти полное несоответствие с движением, что сразу же говорит о том, что вся аналитика лживая и нацелена на неопытных трейдеров, которые будут верить цифрам компании, которая в первую очередь заинтересована в потере депозита и повторного его пополнения со стороны трейдера.
Также удалось выяснить, что все сделки у компании происходят на внутренних серверах и никак не связаны «с реальным рынком». По сути это просто тотализатор, где один приобретает актив, а другой теряет.
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
Объективный анализ на брокера ФОРЕКСШАБЕР  наряду с обилием негативных отзывов о компании и статистике покинувших трейдеров позволяют основательно прийти ко мнению, что ФОРЕКСШАБЕР – мошенник, и инвестиции никак не оправдаются.

458 RussellDup RussellDup | E-mail | Web | Pátek v 17:27 | Reagovat

新北市三峽車身醫美診所    http://car-refurbished.com/

459 AlbertoWed AlbertoWed | E-mail | Web | Pátek v 19:28 | Reagovat

Тут можно оформить больничный лист задним числом

<a href=http://spravki.msk.ru/bolnichnyj-list-v-yuao.html>официальный больничный лист поликлиники купить купить больничный лист Екатеринбург</a>

460 GZBrent GZBrent | E-mail | Web | Pátek v 20:26 | Reagovat

<a href=http://oopqd.us/soma-withdrawal-timeline/>http://oopqd.us/soma-withdrawal-timeline/</a> edgeniachign

461 AlbertoWed AlbertoWed | E-mail | Web | Pátek v 20:38 | Reagovat

оформляю больничные у них уже несколько лет

<a href=http://spravki.msk.ru/bolnichnyj-list-v-vao.html>купить больничный лист задним купить больничный лист  Новосибирске</a>

462 viagra sin receta viagra sin receta | E-mail | Web | Sobota v 11:02 | Reagovat

El viagra o Nitrato de Sildenafil, desarrollado por científicos británicos y comercializado principalmente por la farmacéutica Pfizer, es un fármaco que se utiliza para tratar este problema en el que la sangre no llega de manera correcta al pene. Funciona por unas 4 horas y es por ello que debe ser ingerido justo antes de un encuentro sexual.
http://comprarviagragenerico.com/viagra-generico.html

463 GoodvinRons GoodvinRons | E-mail | Web | Sobota v 22:36 | Reagovat

игровые автоматы на андроид                

<a href=http://igrovieavtomati.su/>лучшие бесплатные без регистраций игровые автоматы</a>

464 StephenSwery StephenSwery | E-mail | Web | Včera v 2:11 | Reagovat

<a href=https://diplom.ua/>диссертация под ключ</a> - куплю дипломную работу, диссертация под ключ.

465 EdwardGof EdwardGof | E-mail | Web | Včera v 2:22 | Reagovat

Недавно наблюдал материалы инет, неожиданно к своему удивлению заметил красивый вебсайт. А вот и он: <a href=http://topcasinoz.ru/top-luchshih-onlain-kazino-na-realnye-dengi/>рейтинг онлайн казино на реальные деньги</a> . Для нас вышеуказанный сайт произвел радостное впечатление. Всего хорошего!

466 RichardLar RichardLar | E-mail | Web | Včera v 6:17 | Reagovat

瑋澄資訊-全台最強SEO│全台首創無限組關鍵字│保證排名最多組   http://tw-seo.com/

467 KellyWar KellyWar | E-mail | Web | Včera v 14:29 | Reagovat

Тут можно оформить больничный лист задним числом

<a href=http://mio-med.com.ru/meditsinskie-spravki.html>больничный Зеленоград купить больничный лист  Нижнем</a>

468 AngelBouch AngelBouch | E-mail | Web | Včera v 16:01 | Reagovat

http://hobby.rudic.ru/deli-zhitejskie
Лыжный спорт представлен около двумя десятками дисциплин, большинство из которых входят в программу зимних Олимпийских игр. Классификация лыжного спорта  предполагает выделение 8 групп, между которых гонки, горные лыжи, фристайл и сноубординг являются наиболее обширными. Общие характеристики объединяют надежда лыжного спорта в каждой из ниже рассмотренных групп.

Гонки
С гонок начался лыжный спорт. Поэтому они считаются классикой лыж и хорошо тренируют выносливость. Присутствуют в олимпийской программе с самого начала организации зимних игр. Способы передвижения лыжника:

образцовый;
коньковый;
свободный.
Спринт. По аналогии с бегом лыжный спринт – это выговор для короткой дистанции. Дистанции бегового спринта ультра коротки ради зимнего гонщика. Следовательно они были увеличены накануне минимальных 800 м ради женщин и 1000 м ради мужчин. Максимальная длина спринтерской дистанции ради мужчин составляет 1600 м (в командном варианте).

sprint

Командный спринт – одно из наиболее зрелищных соревнований. В каждой команде 2 человека. Впоследствии того как первая главенство пробежит дистанцию, ее сменяет вторая – так они чередуются три раза, осуществляя в общей сложности 6 забегов. Победившие команды бегут в полуфинале и финале с масс-стартом.

Персьют-гонки преследования. Подразделяются для обыкновенный персьют (с перерывом промеж этапами) и скиатлон (без перерыва). На первом этапе обычного персьюта стартуют индивидуально с периодичностью в 30 сек. На втором этапе – помощью изрядно часов разве дней – участники выходят для трассу в той последовательности и с той разницей во времени, с которыми они пришли для финиш для первом этапе.

В скиатлоне старт массовый, а перерыва посреди этапами нет. Специфика персьюта без перерыва в часть, сколько спортсменам нуждаться первую обломок пути преодолевать классическим способом, затем менять лыжи и ездить свободным стилем. При этом секундомер не останавливают, что придает соревнованиям дополнительную азартную составляющую.

469 Williepem Williepem | E-mail | Včera v 18:26 | Reagovat

Dronix-x
Репутация
18025
Россия, Брянск
Хотели обмануть, а в итоге я подарил им популярность!
12.08.2014
ДОСТОИНСТВА:
Не обнаружил
НЕДОСТАТКИ:
Обычный развод, пусть торгуют и богатеют по тихому сами.
Всем доброго времени суток. Я как и многие из вас мечтают о заработке в интернете. Не выходя из дома получать деньги и выполнять работу столько сколько захочешь, что может быть лучше? Зарабатывать деньги не работая...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:722 79

ЕленаБудденброк
Репутация
22722
Россия
Офис впечатлил
22.05.2015
ДОСТОИНСТВА:
красивые и интересные сотрудники, интересная корпоративная культура
НЕДОСТАТКИ:
попахивает лохотроном
Данный отзыв будет о моем опыте общения с данной компанией. Я устраивалась туда типа на работу. Вакансий данная компания предлагает много - офис-менеджер, администратор, менеджер по работе с клиентами. Мой город - Саратов, в Саратове...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:196 25

Monarch
Репутация
10
Россия, Киров
Мошенники-аферисты
09.02.2016
ДОСТОИНСТВА:
Очень вежливые и доброжелательные.
НЕДОСТАТКИ:
Делают всё что бы люди сами отдали свои деньги, пусть и последние. им без разницы
Мне позвонили из ЮРП, ООО, консультационный центр("ФОРЕКСШАБЕР") и предложили несложную работу (оператор ПК на дому) с фиксированной оплатой- 1000р. в день. Конечно же всё это показалось подозрительным, тем более что я предварительно почитал отзывы о...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:60 10

4mtv
Репутация
9737
Россия
Некачественное обучение
02.03.2013
ДОСТОИНСТВА:
вообще можно стать хорошим трейдером
НЕДОСТАТКИ:
нечеткие объявления, некачественное обучение
Одно время на каждом шагу говорили от ФорексШабер и рекламировали его во всю. А я, в свою очередь, с финансовым образованием, решила тоже попробовать себя в таком новом для меня деле. Ведь заграницей это действительно...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:52 14

annariss
Репутация
3
Россия, Тында
Люди! Не вздумайте вкладывать свои деньги.
28.03.2018
ДОСТОИНСТВА:
Искусство убеждать и обещать и обманывать.
НЕДОСТАТКИ:
Итог:Все в минусе кроме компании.
Всем привет. Хочу поделиться своим негативным опытом сотрудничества с компанией Форексшабер. В декабре 2017г мне позвонили на телефон и сказали, что я выиграла сертификат на бесплатное обучение, думаю: нигде не играла, но выиграла. Ладно. Прошла...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:8 3

strashen
Репутация
3
Россия, Москва
Будьте БДИТЕЛЬНЫ - РАЗВОД!
11.09.2018
ДОСТОИНСТВА:
Интересное БЕСПЛАТНОЕ обучение
НЕДОСТАТКИ:
Работу не предоставляют, деньги выманивают, технично разводят.
Работал одно время в "ПК-мастерской", ездил по всей области и ремонтировал компьютерную технику. Однако такая работа быстро наскучила, так как приходилось тратить свои деньги на проезд, который не особо и окупался. Начал искать в интернете...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:3 2

Elena1977Vod
Репутация
30
Россия, Якутск
Обучение послужило толчком к самообразованию и действию в этой области. И это должен знать каждый.
10.10.2018
ДОСТОИНСТВА:
Личные уроки, внесли ясность. Теперь сын посещает занятия.
НЕДОСТАТКИ:
Давят с увеличением депозита. По некоторым сигналам ушла в убыток.
Я уже много лет вижу рекламу по обучению сделкам на фондовом рынке. Лет 12 точно. И хотелось пойти узнать, что это и что-то останавливало. Периодически я оставляла контакты в рекламных формах, причём, это могли быть...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:1 0

Maarizza
Репутация
3
Россия, Владивосток
Не выплатили зарплату за 2 месяца.
03.10.2018
ДОСТОИНСТВА:
Они есть, но при таких обстоятельствах не вижу смысла о них писать.
НЕДОСТАТКИ:
Кидают на зарплату. За два месяца работы ничего не заплатили.
В предыдущем отзыве парень благодарил свою жену, за то, что она его вовремя отговорила, от вложения денежных средств. Я никак не смогла помочь своему мужу, поэтому хотя бы отзыв напишу. Два месяца 6 дней в...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:1 0

sergersh
Репутация
1
Россия, Пермь
Не выполняют договорённости
12.10.2018
ДОСТОИНСТВА:
пока не тронули мои деньги на счёте
НЕДОСТАТКИ:
Обманули
Думал солидная компания, а попал на развод. Предложили открыть счёт и за пополнение счёта на 1000$ обещали 1000$ бонусов. Счет открыл, 1000 перевёл, дали 1000 бонусов на отдельный счёт. Для получения на свой счет этих...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:1 0

AB777777777
Репутация
7
Россия, Москва
Обман с миллиардным оборотом в 21 веке? Легко!
17.10.2018
ДОСТОИНСТВА:
Красивый офис и вид из него.
НЕДОСТАТКИ:
Обманщиков организация
Всем доброго дня! Тема инвестиций и финансов интересовала меня давно, и так сложилось, что мы встретились с компанией "Форексшабер" Было это еще в 2012 году. Компания тогда, как в целом и сейчас находилась на 40-м...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:1 0

Zamia
Репутация
11
Россия, Курган
Пустая трата времени.
18.12.2017
ДОСТОИНСТВА:
Получение новых знаний.
НЕДОСТАТКИ:
Для большинства это пустая трата времени.
Во время поиска работы мне тоже пришлось столкнулась с компанией Форексшабер. Изначально конкретно не говорят о предстоящей работе. Прошла двухнедельное обучение, но работать не стала. Той суммы, которую надо было вложить в работу, у меня...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:2 3

bortnik1975
Репутация
1
Россия, Омск
Плохое. Узаконенный лохотрон.
31.01.2015
ДОСТОИНСТВА:
Торговать то можно
НЕДОСТАТКИ:
В конторе мошенники.
Не несите люди денежки на Форекс, вас обманут там, там не чего не светит вам, ФорексШабер не даст вам и копеечки. Хочу именно осветить эту компанию. Омск. Как то я хотел подработать. И если...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:24 30

iragelik
Репутация
163324
Россия, много свободных мест
Недобросовестный работодатель, нарушающий нормы.
18.07.2014
ДОСТОИНСТВА:
нет никаких, все дело случая
НЕДОСТАТКИ:
все один жирный минус
Как же мне давно хотелось рассказать об этой конторке(именно конторке, хоть она и находится у нас в Смоленске в хорошем доме, внешне все выглядит уж очень хорошо) ФОРЕКСШАБЕР. Мой муж еще с 2009 года начал...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:31 16

nata2310
Репутация
2454
Россия, Воронеж
Еще кто-то ведется?)) Мое знакомство с Форексшабер (не опыт)
09.02.2016
ДОСТОИНСТВА:
Вежливый персонал))
НЕДОСТАТКИ:
Развод
Уже давно все наслышаны о компаниях-разводил. Вот, если честно, не понимаю, как они до сих пор работают и существуют?! Конечно, на бедных людях, которые ведутся на все и вкладывают деньги... Очень жалко таких. К счастью...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:10 3

Lapa221188
Репутация
2104
Россия, Новокузнецк
Обман да и только!
26.02.2013
ДОСТОИНСТВА:
бесплатные знания
НЕДОСТАТКИ:
разводят
Много пишут хороших и плохих отзывов об этой компании, но лично я не увидела в ней ничего хорошего, кроме одного - бесплатный семинар. Все началось с того, что я хотела найти подработку на дому, помимо...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:17 21

VictorSPb
Репутация
37
Россия, Санкт-Петербург
Ужасная компания с подходом к клиенту "на отвали, деньги давай"
02.04.2015
ДОСТОИНСТВА:
как будто рядом враг или вор, когда ты торгуешь
НЕДОСТАТКИ:
хватит и плюсов
В общем по этому она и ужасная. Я являюсь одним из недовольных клиентов компании Форексшабер. Не так давно, я пришел на семинар в Форексшабер. Послушал его, на нем говорили о прибыльности и малых...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:14 3

Alexandrovna17
Репутация
623
Россия, пенза
бред
23.12.2014
ДОСТОИНСТВА:
Известность
НЕДОСТАТКИ:
Обман
Недавно пригласили в Форексшабер на собеседование. Скидывала резюме на вакансию администратора, приехала-предложили работу менеджера. Сначала предложили пройти обучение, сдать экзамен, только потом на стажировку выходить. Но то, что это развод, я поняла дальше на собеседовании...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:4 3

Romashkovna
Репутация
552
Россия, Санкт-Петербург
Умело пускают пыль в глаза!
12.10.2016
ДОСТОИНСТВА:
Симпатичный офис
НЕДОСТАТКИ:
Чистый обман и надувательство, как клиентов, так и соискателей.
Подавала резюме на hh. ру и позвонили из данной компании представившись "информационным центром СПБ", девушка быстро протароторила условия работы и предложила подъехать на собеседование, на что я согласилась. Пришло смс с адресом, но...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:2 1

ПростоТаня
Репутация
138
Россия, Санкт-Петербург
Здесь Вас обманут
19.04.2017
ДОСТОИНСТВА:
Нет плюсов
НЕДОСТАТКИ:
10$ спреда это в ни какие ворота! Очень похоже на кухню
Нарвалась я на этого брокера в 2012 году. Вот скан открытия реального счета. Как меня туда занесло и как они находят свои жертвы. Искала работу, была вакансия финансового менеджера у них, пришла, заполнила анкету, отдала...
Читать весь отзыв Отзыв рекомендуют:1 2

ulka1964
Репутация
0
Россия, уфа
Подойдет не всем
01.11.2017
ДОСТОИНСТВА:
я узнала что при торговле есть стратегии
НЕДОСТАТКИ:
ушла в минус
В 2017 году мне позвонили с предложением научится торговать на бирже, время располагало и я согласилась (в конце обучения я должна была получить сертификат с меня ничего не требовалось). В начале мне позвонила приятная девушка...

470 KellyWar KellyWar | E-mail | Web | Včera v 19:10 | Reagovat

Тут можно оформить больничный лист задним числом

<a href=http://mio-med.com.ru/oformit-zakaz-foxcontact.html>официальный больничный лист Москва купить больничный лист</a>

471 DiwainMum DiwainMum | E-mail | Web | Dnes v 3:55 | Reagovat

Софосбувир - препарат для лечения хронического гепатита С - основа большинства схем терапии

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama